Zážitkové popoludnie na čerstvom vzduchu

Dálie alebo georgíny sú kráľovné jesene. Ich plné a intenzívne farby a výrazná štruktúra sa nádherne dopĺňajú s jesennými plodmi a zeleňou a dokážu spolu vytvoriť nostalgickú atmosféru spomienok na leto. My vás naučíme tieto jesenné zázraky spojiť do ručne viazanej kytice.

Čo sa na workshope naučíte?

Workshop vás prevedie cestou našich kvetov od záhonu až po hotovú kyticu. Spoznáte intenzívne farby a tvary jesenných dálií, ale aj iných kvetov, ktoré ešte stále naplno kvitnú: cínií, plamenníkov či krasuliek. Ukážeme vám rôzne bobule či trávy, ktoré si pre dotvorenie kytice môžete nazbierať v divočine. Naučíme vás, ako kombinovať rôzne farby a štruktúry a ako ukladať kvety v kytici tak, aby bola úhľadná a vydržala vo váze čo najdlhšie. Necháme však pri tom priestor vašej tvorivosti a kytica, ktorú si odnesiete domov, bude jedinečná a vaša.

Čo si odnesiete?

Zážitok plný jarných farieb a vôní
Vlastnoručne uviazanú kyticu z jarných kvetov z našej farmy
Ebook o letných kvetoch a zeleni
Krásne fotografie od od profesionálnej fotografky

Program workshopu

13:00 – 14:00 – Príchod, prehliadka farmy, ukážka techniky zberu kvetov
14:00 – 15:00 – O jesenných kvetoch a viazaní kytíc pri anglickom čaji: typy a tvary kvetov dálií, doplnkové jesenné kvety a zeleň, techniky viazania kytice, kombinovanie tvarov a farieb pri aranžovaní
15:00 – 17:00 – Spoločná tvorba kytice

Dátum

7. septembra 2024 o 13:00

Miesto

Veľká Dolina

Cena

70 € / osoba